Hakkımda

         Su misali akan zamanda geçmişten ,hayatımdan ,hayatımızdan,izler bırakmak istedim ..Sonra teknolojiyle birlikte kaybolan beyaz kağıtlar,mürekkep kalemler yerine elime bilgisayarımı ve klavyemi aldım.İçimden geçenler,,geçip gidenleri dilim döndüğünce anlatmak,anlatırken tekrar yaşamak,yıllar sonra özlemlerime tekrar dokunabilmek için burdayım..


Anne babasını epeyce(2 yılı aşkın ) beklettikten sonra 1985 yılının sonbaharında  dünyaya gelmiş,onların ilk göz ağrısı zamanında asi bir genç kızken şimdilerde sakin olmaya çalışan taze anne.Allah'ın ona emanet ettiği minicik bir meleğin annesi olmaktan musmutlu bir anne :)
Aklıma koyduğum iş hemen olmalı,çokça sabırsız biriyim maalesef.Fazla ayrıntıcı ,eşimin deyimiyle takıntılıyım.Eve gelen gazeteyi önce ben okumalıyım.Reyondaki bir şeyin en arkada olanını alırım ..Yetmezmi ,sanırım gerçekten takıntılıyımJ)
Kin tutmam,tutanları sevmem.Kararsız ve karamsarımdır.
Sevmediğim bir ortamdan anında kaçarım.

Aşırı duygusalım,gülmek bana yakşısada çokça ağlarım.Ağlayarak rahatlarım aslında.Bir olaydan etkilenir günlerce kafama takarım.
Birden sinirlenir birden sönerim,kötü bir özellik ,bu yüzden istemeden etrafımdakileri kırarım,sonra milyon kere pişman olur kendime kızarım.
Aslında kötü biri sayılmam.İçimde ne varsa dışımdadır.İçimden geçeni söylemeden duramam(tabi yerinde ve zamanında). Yapmacık olamam.Olanları gözünden anlar bir daha muhatap almam.
Çalışmayı severim.İşimi  hakkıyla yapmak için elimden geleni yaparım.
Sorumsuz insanları sevmem.Ukalalığa gelemem.Haksızlığa hiç gelemem.
Neşeliyimdir.Ama ruh halim pek değişken olduğundan heran sebepsiz yere bunalıma girebilirim.Uzunca bir süre çıkamam.Ya alışveriş yapmam yada gezmem gerekebilirJ
Terazi burcuyum ama çok dengeli olduğum söylenemezJ
Her şey planlı ve programlı olmalıdır,dağınıklığı sevmem.İşleri sıraya koymak en iyisi..
Bu liste uzar gider..
Bu arada  öğretmenim,gönül isterdiki Fizik Tedavici olmak ,olmadı ,kısmet değilmiş..)

2 yorum:

  1. Merhaba Pisikiyatri, ruh tanımı gibi kendinizi tanımlamıssınız.Kutlarım.Bir insan bu kadar kendini iyi tanıyabilir yani.Nermin Hanım Doktora gerek kalmamış.Siz zaten Doktor olmussunuz.
    Saygılar.

    YanıtlaSil
  2. Güzel bir mesleğin varmış, takıntılarından bendede var, aramızda yedi yaş var ama, benim ruhum genç:)

    YanıtlaSil

Bize birşey demeyecek misiniz? Her türlü yoruma açığız:))

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...