7 Mart 2016 Pazartesi

Yiğit Sefa 'm 4 Yaşında ...!

              4 yıl önceydi.. dün gibi hatırlıyorum Cennet kokunu  içime çekişimi,doğacağın günün sabahındaki heyecanım hala taptaze..O minik ellerin ellerin sıcacık,yumuşacık tenin,nefes alışverişlerin  göğsümde hala.Kucağımda masum ,tertemiz bir meleksin.Allah’ın hediyesisin bana .Yıllar su gibi geçiyor.Bazen o fotograf karelerinin içine girip tekrar öpüp koklayıp bebekliğini yeniden yaşamak istiyorum.Seni çıkarıp alıverisim geliyor videolardan..Sen ilk göz ağrım,canım oğlum.Büyüyorsun ..Büyüdükçe birlikte geçirdğimiz vakitler azalıyor belki de o yüzden bukadar özlüyorum seni.
     Seni bize verdiği için Allah’a hergün şükrediyoruz.Baban da bende seni seviyoruz .Seni  büyütmek bazen zor bazen kolay.Herşeyin en doğrusu olmasa da,yanlışlarımız olsa da seni sevgiyle büyütmeye çalışıyoruz.Çok uyumlu ve akıllı bir çocuksun.Çok güzel konuşuyorsun,Arkadaşlarınla oynamayı seviyorsun.Kişisel ihtiyaclarını kendin yapıyorsun.Bana yardım ediyorsun kardeşinle ilgili.
 Çok vicdanlı merhametli bir çocuksun.Ayrıca dikkatlisin.Sana söyleneni,gittiğimiz yerleri,yolları,insanları unutmuyorsun.
Akşamları yatmadan baban veya ben mutlaka sana kitap okuyoruz..Zurafa Zufi  kitaplarımız var .Şimdiden Allah’ın 4 tane ismini ezberledin anlamıyla birlikte..Rabbim seni sevdiği kulları arasına alsın.Sen gözümün  önünde hızla büyürken ben bunu hayretle izliyor bebekliğini özlüyorum.Sen benim için özelsin ,ilkimsin,canımın içisin .Nice seneler mutlu huzurlu bir ömrün olsun..Hep güzel günler göresin..İyiki doğdun,iyiki varsın,canımsın..

Doğum gününü kreşte arkadaşlarınla kutlayacağız.Bu ara hastasın biraz o yüzden haftaya erteledik.Kreşi ve arkadaşlarını çok seviyorsun..Zaten maşAllah çok uyumlu akıllı bir çocuksun.sorun çıkarmaz herşeye uyum sağlarsın.Mehmet Umut diye bi arkadaşın var sürekli ondan bahsediyorsun,o da senden bahsediyormuş.Kankan da diyebiliriz yani:)
Mehmet Umut ve Sen :)

Canım oğlum Seni çok seviyorum .İyiki benim evladımsın.Allah'a çok şükür..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bize birşey demeyecek misiniz? Her türlü yoruma açığız:))

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...